Gmina Krasne do Rzeszowa

Kolejna przegrana! Wójt Krasnego przegrał w sądzie w trybie referendalnym.

Wilhelm Woźniak,wójt Krasnego, w trybie referendalnym podał do Sądu Okręgowego w Rzeszowie redaktorów i redakcję gazety codziennej NOWINY za nieprzychylane artykuły w sprawie zbliżającego się referendum gminnego w Krasnem wyznaczonego na 23 października 2016 r. w sprawie dobrowolnego połączenia Gminy Krasne z Miastem Rzeszów. Rozprawa odbyła się w piątek 07.10.br. w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie. Zdaniem wójta, redakcja gazety rozpowszechniała nieprawdziwe informacje na jego temat i działalność gminy dotyczącej referendum.W pozwie zażądał przeproszenia na łamach ww. gazety i po 5 tys. zł od redakcji i redaktorów gazety na cele charytatywne. Sąd w trybie referendalnym jednak nie uznał argumentów Woźniaka.

Satysfakcja jest bardzo duża, werdykt potwierdza, że gazeta codzienna NOWINY w swoich artykułach zawiera prawdziwe informacje. Pokazuje to, że działalność gminy Krasne i wójta Woźniaka skutkuje przekazywaniem mieszkańcom  zmanipulowanych  informacjami a tym samym wprowadzania mieszkańców w błąd.

 

Join the discussion

  1. Pingback: Kolejna przegrana! Wójt Krasnego przegrał w sądzie w trybie referendalnym. – Sołectwo Strażów

  2. Paweł M.

    Witam. Chciałem zapytać czemu nie napiszecie na stronie, że gazeta nowiny przegrała kolejną sprawę w trybie referendalnym ?

  3. Pingback: Głosujemy 2 x na TAK | Referendum Krasne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *