Gmina Krasne do Rzeszowa

Wojna o granice w gminie Krasne. “Panie wójcie, właśnie stracił pan wyborców”

Sąd stwierdza, że w gminie Krasne powinno się odbyć referendum w sprawie przyłączenia do Rzeszowa. Gmina spóźnia się z odwołaniem. Co robi wójt? Idzie do prokuratury. Zarzuca ponad 400 mieszkańcom podrobienie podpisów pod wnioskiem o referendum. Chce, by ponad tysiąc osób zostało przesłuchanych. – Panie Woźniak, właśnie stracił pan wyborców. Tego nie wybaczymy – komentują ludzie w Krasnem.

W dniu 27-07-2018 r. na łamach portalu RZESZOW.WYBORCZA.PL ukazał się artykuł redaktor Joanna Pasterczyk Wojna o granice w gminie Krasne. “Panie wójcie, właśnie stracił pan wyborców”.

Krasne to – obok Trzebowniska – jedna z tych gmin, które prezydent Tadeusz Ferenc widziałby w całości w Rzeszowie. Jest jedną nogą w mieście…

czytaj więcej na portalu rzeszow.wyborcza.pl http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,23721933,wojna-o-granice-w-gminie-krasne-panie-wojcie-wlasnie-stracil.html

 

Join the discussion

  1. pracownik

    Po przeczytaniu tego artykułu że wójt podał mieszkańców do prokuratury to włosy się jeżą same .
    Powiem tak jak ktoś trzeźwo myśli to zobaczy że takiej kompromitacji ze strony wójta jeszcze Polska nie widziała a dlaczego u nas w urzędzie nie jest tak prosto dostać czyjś pesel , chyba że na polecenie wójta i to na papierze. Ochrona danych osobowych w tej chwili jest bardzo karana.
    Dlatego powiedzcie mi jak można podrabiać podpisy nie znając nr. pesel to chyba wam wszystko wyjaśnia tu tylko jest jeden problem wójt nie zna przepisów i prawa za co pewno przyjdzie ale jemu chodzić na wezwanie do prokuratury. Bo to co podał w prasie i do prokuratury powinno być ścigane z urzędu , nie wolno mu w żaden sposób włącznie z radnymi przeglądać danych personalnych . Panie wójcie kłania się panu RODO jak nie wie pan co to jest to proszę poczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *