Gmina Krasne do Rzeszowa

Wojewoda Podkarpacki organizuje spotkanie konsultacyjne ws. połączenia gminy miasto Rzeszów z gminą Krasne.

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart zaprasza mieszkańców gminy na spotkanie konsultacyjne w środę, 25 kwietnia o godz. 13.30 w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego ws. połączenia gminy miasto Rzeszów z gminą Krasne.

W związku z wnioskami Rady Miasta Rzeszowa dotyczącymi poszerzenia granic Rzeszowa o miejscowości z sąsiednich gmin, Wojewoda Podkarpacki organizuje spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami gminy w środę, 25 kwietnia o godz. 13.30 w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, przy ul. Grunwaldzkiej 15.

Konsultacje będą dotyczyć m.in. wniosków Rady Miasta Rzeszowa o połączenie gminy miasto Rzeszów z gminą Krasne.

Spotkanie konsultacyjne w Urzędzie Wojewódzkim organizuje się przed wydaniem opinii i przekazaniem wniosków ministrowi ds. administracji publicznej.

Jesteśmy przekonani, że najwyższy czas żeby prosić Panią Wojewodę o podjęcie jedynej słusznej decyzji o pozytywnym zaopiniowaniu wniosku za przyłączeniem gminy Krasne do Rzeszowa a wszystkich którym zależy na dobru naszych miejscowości o włączeniu do miasta.

Wobec tego pozostaje pytanie – czy chcemy nadal mieszkać w gminie rządzonej przez takie władze i spłacać tylko długi – czy chcemy połączenia z Rzeszowem, bo prawdę mówiąc tylko Rzeszów może sobie poradzić z opisanymi problemami. „Bonus” w wysokości 100 mil zł, wynikający z połączenia obu gmin ze Skarbu Państwa wystarczy na spłatę długu i co więcej będzie potężnym zastrzykiem dla rozwoju naszych miejscowości.

#MówimyDośćwójtowigminyKrasne!

Artykułu powiązane:

Komunikat dla Mieszkańców gminy Krasne!

Nie będzie konsultacji gminnych w sprawie połączenia Gminy Miasto Rzeszów z Gminą Krasne!

Join the discussion

  1. Patryk

    Świetne godziny konsultacji. Nikt logicznie myślący nad tym nie pracuje? Przecież ludzie, którym zależy na czymkolwiek są w tych godzinach w pracy. Znowu przyjdzie 3 bezrobotne osoby, którym odpowiada tak jak jest. Porażka na całej lini

  2. danutab

    Czas najwyższy połączyć gminę KRASNE z RZESZOWEM !!!

  3. mieszkaniec gminy

    Najgorsze jest to że nasz Biskup poprosił proboszczów poszczególnych wiosek o odczytanie z ambony komunikatu o spotkaniu z Panią Wojewodą a proboszcz Malawy i Palikówki po prostu zlekceważyli prośbę BISKUPA . Myślę że nasz BISKUP powinien wyciągnąć wnioski w stosunku do tych proboszczów z Malawy i Palikówki niech nie myślą że są ważniejsi od naszego BISKUPA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *