Gmina Krasne do Rzeszowa

Decyzja wójta wywołała falę komentarzy. Tak komentowano artykuł “MPK Rzeszów przestaje jeździć do Krasnego”

Decyzja wójta gminy Krasne, Wilhelma Woźniak oraz radnych gminy Krasne, wywołała falę komentarzy i emocji wokół tematu zmiany długoletniego przewoźnika MPK na MKS.

Zobacz komentarze artykuł  “MPK Rzeszów przestaje jeździć do Krasnego” ukazanego na forum nowiny24.pl

~wwaq~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 12:16:22

Banda kretynów – tyle w temacie. Było referendum? Trzeba było głosować za krokiem w przód, nie w tył! Zamiast rozpędzić dziadostwo daliście im przyzwolenie na dalszą sielankę…


~Yanek~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 12:27:29

Brawo MPK.Niestety ale gmina krasne powinna zrozumieć że bez integracji z Rzeszowem daleko nie zajedzie


 ~piotr dzisiaj mam imieniny~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 12:31:54

Szanowni mieszkańcy Krasnego, włączenie Krasnego do Rzeszowa to dla Krasnego skok cywilizacyjny. Zorganizujcie referendum i zagłosujcie, abyście byli dzielnicą Rzeszowa. Wtedy m.in. nikt nie będzie Wam łaski z MPK robił. I nie tylko to, generalnie skorzystacie na tym.


~jfk~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 12:34:02

ale mieszkańcy Krasnego w referendum nie chcieli chyba do Rzeszowa, to po co im autobusy?


~jjj~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 12:39:40

Bardzo dobrze. I tak Rzeszów długo dopłacał do przejazdów mieszkańców Krasnego. Nie chcieli przyłączenia to teraz niech jeżdżą busami.


 ~rzeszowianka~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 12:52:46

Nie ma potrzeby obrażać mieszkańców Krasnego. Zdecydowali, że nie chcą zmian. Ich wola. Rozmawiałam z mieszkanką Krasnego, która stwierdziła,że z miasta i do miasta mają dobry dojazd busami i tańszy,więc miasto łaski im nie robi. Skoro tak chcą, to tak mają. Na siłę nie ma sensu nikogo uszczęśliwiać.

~ekonomista~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 12:58:41

nagle tak do Rzeszowa chcą jeździć?


~Dse~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 13:09:01

Ferenc powiedział jasno, będzie Rzeszów będzie 5 nowych lini. A tak to będziecie jezdzic wszobusami.
Wakacje jeszcze wam zleca ale będziecie w szoku 1 wrzesnia. Sami będziecie robic referenda i prosic Rzeszów o przylaczenie.
Ciemnogrod.

~Gienek z Malawy~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 13:12:56

Mieszkańcy dali się wprowadzić dzisiejszej władzy w błąd , dlatego  Pani Błotkowa obiecywała że pozostanie w gminie to będzie sielanka i jak to dobrze będą mieć mieszkańcy.

Okazało się po niedługim czasie jakie to było perfidne kłamstwo.

Po pierwsze Wójcina zaspokoiła swoją ambicję i wyrzuciła MPK z gminy a mieszkańcom zorganizował komunikacje z dawnego peerelu .

To tak jak napisała Pani redaktor ludzie z Mercedesa przesiedli się do malucha – zaoszczędziła 200tyś. zł. na rok a mieszkańcy mało że będą mieć dziadowski transport to jeszcze dopłacą do tego interesu przynajmniej 0.5 mil.zł z własnej kieszeni.

Tym posunięciem pomogli mieszkańcom podjąć decyzję o jak najszybszym przejściu do Rzeszowa, należy w takim razie zrobić jeszcze raz jak najszybciej referendum i pozbyć się darmozjadów.

Przytoczę kilka przykładów mają na organizowanie igrzysk i to za ogromne pieniądze żeby się pokazać a na dodatek wójt nie potrafi sklecić kilka słów do mieszkańców dlatego został wygwizdany.

Rozdają pieniądze innym gminą na drogi a nie maja na swoje { kolega gmina Świlcza 20 tyś. zł.}

Oszczędzają niby na wszystkim tylko nie na sobie najwyższe pobory a na dodatek jeszcze umowy o dzieło , bo im mało.

Przyjdzie Wrzesień dopiero się zacznie , dlatego już dziś należy zabrać się za referendum i wszystko robić żeby przyłączyli nas do Rzeszowa .

W przyszłej kadencji jak by tak zostało to już niczego nie zrobią bo zadłużenie jakie zrobili na nic im nie pozwoli.


~rzeszowiak~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 13:13:16

Potwierdzam jak przedmówcy- mieszkańcy nie chcieli do Rzeszowa to trudno. Niech teraz podziękują władzom gminnym za taką decyzję. Pozatym znowelizowana ustawa o ochronie gruntów rolnych i brak możliwości powstawania nowej zabudowy czynią gminę zaściankiem. Nic się tam nie będzie działo. Mam rodzinę w Krasnem która twierdzi, że z bycia w Rzeszowie nie będą mieć żadnych korzyści bo wszystko mają tzn wodę i kanalizację. Bardzo ograniczone myślenie. Pogratulować!


~JANEK~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 13:19:00

rzeszowianka, dnia 29 Cze 2017 – 1:52 PM, napisał:

Nie ma potrzeby obrażać mieszkańców Krasnego. Zdecydowali, że nie chcą zmian. Ich wola. Rozmawiałam z mieszkanką Krasnego, która stwierdziła,że z miasta i do miasta mają dobry dojazd busami i tańszy,więc miasto łaski im nie robi. Skoro tak chcą, to tak mają. Na siłę nie ma sensu nikogo uszczęśliwiać.

Zapomniałaś dopisać że to nie Rzeszów rozwiązał umowę z MPK tylko gmina Krasne.

Bo władza gminy woli trwać w średniowieczu a brać dobrą kasę a ludzie ze wsi tak się im wydaje że są dużo głupsi i im we wszystko uwierzą.

Jak się daje to nikt tego nie czuje ale jak się zabiera to strasznie boli, poczekamy zobaczymy.


~Wojtek~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 13:22:52

rzeszowiak, dnia 29 Cze 2017 – 2:13 PM, napisał:

Potwierdzam jak przedmówcy- mieszkańcy nie chcieli do Rzeszowa to trudno. Niech teraz podziękują władzom gminnym za taką decyzję. Pozatym znowelizowana ustawa o ochronie gruntów rolnych i brak możliwości powstawania nowej zabudowy czynią gminę zaściankiem. Nic się tam nie będzie działo. Mam rodzinę w Krasnem która twierdzi, że z bycia w Rzeszowie nie będą mieć żadnych korzyści bo wszystko mają tzn wodę i kanalizację. Bardzo ograniczone myślenie. Pogratulować!

Wszystko mają ale zapytaj ich ile razy jeżdżą do Rzeszowa i gdzie podziewają się ich dzieci ?

Pogratulować takiego myślenia, tak czy inaczej i tak zaboli.


~ihaaaaaaaa~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 13:36:48

Jakie władze Gminy, taka rzeczywistość.


  ~rzeszowski wyborca~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 13:38:14

Ratusz powinien wprowadzić opłaty za wjazd do miasta i wyłączyć z nich mieszkańców Rzeszowa. Szybko by się skończyły problemy z wieśniakami.


~Anna Guzek~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 15:07:00

Dodam jeszcze ,ze aby dojechac z Palikowki na 8 do pracy czy szkoly trzeba jechac kursem o 6.10.Oczywiscie uwagi byly zglaszane na zebraniu i miały byc wzięte pod uwage ale żadna sugestia mieszkańców nie została przyjęta.

~Łukasz~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 15:12:31

Tak Gmina dziękuje za to że mieszkańcy odmówili przyłączenia do Rzeszowa. Teraz drodzy mieszkańcy widzicie gdzie Was ma lokalna władza :P :) … Dla mniej zorientowanych w d…ie !!!!! Różnicę w podatkach zapłacicie w biletach a to pewnie nie koniec :)


~leszek~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 15:15:54

Maiłeś chamie złoty róg …


~Zdzich~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 15:16:30

Mks zdziercy sobie jaszcze liczą za wydanie ekarty jeżeli już wcześniej tzn 4 lata temu sie takową posiadało,ja niestety nie pomyślałem,że jeszcze kiedyś cofniemy sie w rozwoju i wrócimy do Mks wiec się jej pozbyl i trzeba bylo znow zapłacić

~Badziewojak~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 15:16:42

A thadeus deweloper gminę krasne widzi wielką. Kolejne markety i wieżowce takie jak chankchaju…

~Gość~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 15:22:53

Badziewojak, dnia 29 Cze 2017 – 4:16 PM, napisał:

A thadeus deweloper gminę krasne widzi wielką. Kolejne markety i wieżowce takie jak chankchaju…

Wyjście badziewojaki już swoje pokazali. Milczenie jest zlotem, więc czasem lepiej zamilczeć….


~peja~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 15:39:12

Jak się nie chciało do RZESZOWA to teraz nie miejcie do nikogo pretensji tylko do siebie

~Rzeszowiak~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 15:41:57

Widzicie drodzy Mieszkańcy teraz jak to jest… Zapamiętajcie raz na zawsze, że ktoś kto jest u ,,koryta” będzie trzymał się i mamił rękami i nogami aby tego stanu rzeczy nie zmienić… Kibicuję Wam abyście jak najszybciej zostali mieszkańcami Rzeszowa. pozdrawiam 🙂


~Marek~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 16:07:17

Ludzie wy wszystkiego nie wiecie ale dzisiaj na sesji wójt już zbierał podpisy od radnych kto z nim pójdzie do wyborów w przyszłym roku.

Naprawdę trzeba być wielkim ignorantem i ciemniakiem żeby o tym myśleć .

Przecież ludzie ich rozliczą , przede wszystkim za MPK – jak również jeszcze nad nimi stoi prokurator  a oni jeszcze pchają się znowu do koryta.

Nie chcieli do Rzeszowa będą mieć bliżej do Załęża – zawsze to można podrzucić małą paczkę dla osłody.


~gość~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 16:16:23

Zmiany to zmiany, na układy nie ma rady. Trudno się mówi i trzeba się do Rzeszowa jakoś dostać.

~Gość~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 16:27:16

gość, dnia 29 Cze 2017 – 5:16 PM, napisał:

Zmiany to zmiany, na układy nie ma rady. Trudno się mówi i trzeba się do Rzeszowa jakoś dostać.

Akurat na taki układ jest rada: mądrość mieszkańców gminy i pokazanie wójtowi co o nim myślą.


~były Trzebowniszczanin~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 16:39:54

a weźcie gminę Trzebownisko na tapetę – także chrzanią, że mają wszystko od gminy, a włączenie ich do Rzeszowa to tylko wyższe podatki, ale popytajcie głębiej i dowiecie się, że 98% dzieci po podstawówce idzie do rzeszowskich szkół, a 70% aktywnych zawodowo właśnie pracuje w Rzeszowie. To ja się pytam – jeżeli Rzeszów to takie wielkie zło, to zostańcie w tej waszej gminie i róbcie zakupy dalej u Busztowej bo widać, że w tej gminie to tylko ona się rozwija. Jak miasto złe, to stwórzcie własne licea, własne zakłady pracy i przynajmniej nie korkujcie nam ulic. Nie po to z tej wsi trzebowniszczańskiej migrowałem do Rzeszowa, żeby teraz słuchać jak to zadupie się broni przed rozwojem.


~Marcin~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 16:41:19

Hmmm czytając komentarze wstyd mi, że jestem z Rzeszowa… pierwszy raz w życiu. Na prawdę innych ludzi traktujemy gorzej bo nie chcą do nas? Tak samo przyjeżdżają tutaj jak my wyjeżdżając jedziemy koło nich. Jest demokracja a nie rządy autorytarne władz miasta… Wstyd mi! Przystanków na mieście nie mają oni bo miasto ich nie wpuszcza – wymagane zezwolenia, kiedyś Rzeszów zablokował większość przystanków konkurencji też. Co tu więcej gadać MPK jest nasze inni są nie nasi więc ich ograniczamy a potem maglujemy w prasie że przystanków nie ma… phi.

Poza tym wtedy MKS i MPK chyba miało podobną jakość, dopiero teraz mają lepsze autobusy, do tego z tego co mi wiadomo (a interesuję się ogólnie pojętą komunikacją, szczególnie lokalną) to bilety miesięczne i takie na różne okresy można kupić i na stronie PKSu (czyli realizującego komunikacje MKS), więc trochę rzetelniejsze informacje by się przydały.


~xyz~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 16:45:32

Ha….!!! Jak się nie chciało do Rzeszowa. To teraz z buta…. nie nasz problem. 


~Gość~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 16:52:34

Marcin, dnia 29 Cze 2017 – 5:41 PM, napisał:

Hmmm czytając komentarze wstyd mi, że jestem z Rzeszowa… pierwszy raz w życiu. Na prawdę innych ludzi traktujemy gorzej bo nie chcą do nas? Tak samo przyjeżdżają tutaj jak my wyjeżdżając jedziemy koło nich. Jest demokracja a nie rządy autorytarne władz miasta… Wstyd mi! Przystanków na mieście nie mają oni bo miasto ich nie wpuszcza – wymagane zezwolenia, kiedyś Rzeszów zablokował większość przystanków konkurencji też. Co tu więcej gadać MPK jest nasze inni są nie nasi więc ich ograniczamy a potem maglujemy w prasie że przystanków nie ma… phi.
Poza tym wtedy MKS i MPK chyba miało podobną jakość, dopiero teraz mają lepsze autobusy, do tego z tego co mi wiadomo (a interesuję się ogólnie pojętą komunikacją, szczególnie lokalną) to bilety miesięczne i takie na różne okresy można kupić i na stronie PKSu (czyli realizującego komunikacje MKS), więc trochę rzetelniejsze informacje by się przydały.

Marcinie, nikt nikogo gorzej nie traktuje, przecież mają to czego chcą, czyli dalej mieszkają we wsi,w gminie Krasne. Zapewne doczytałeś, że to nie MPK zerwało umowę z gminą. Z reszta, kto płaci podatki miastu, ten powinien mieć większe prawa i korzyści.


~iore~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 17:17:16

Z tego co mi wiadomo z ulotek to bilet dla ucznia będzie kosztował 35,70 a nie 58,14 a więc będzie… tańszy niż w MPK… I całe misterne wyliczenie, na którym szanowna redakcja zbudowała artykuł jest nieprawdziwe…


~Marcin~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 17:18:10

Gość, dnia 29 Cze 2017 – 5:52 PM, napisał:

Marcinie, nikt nikogo gorzej nie traktuje, przecież mają to czego chcą, czyli dalej mieszkają we wsi,w gminie Krasne. Zapewne doczytałeś, że to nie MPK zerwało umowę z gminą. Z reszta, kto płaci podatki miastu, ten powinien mieć większe prawa i korzyści.

No właśnie pisałem o takich komentarzach, tzn. jakby mieszkanie na wsi czy mieszkańcy byli gorsi…


~Gość~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 17:42:03

Marcin, dnia 29 Cze 2017 – 6:18 PM, napisał:

No właśnie pisałem o takich komentarzach, tzn. jakby mieszkanie na wsi czy mieszkańcy byli gorsi…

Nie są gorsi, mają mniejsze możliwości niż mieszkańcy miasta. Nas też przyłączono parę lat temu i mamy dużo lepiej, a w sumie dalej jakby na wsi mieszkamy ;) więc…


~Student~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 18:47:32

iore, dnia 29 Cze 2017 – 6:17 PM, napisał:

Z tego co mi wiadomo z ulotek to bilet dla ucznia będzie kosztował 35,70 a nie 58,14 a więc będzie… tańszy niż w MPK… I całe misterne wyliczenie, na którym szanowna redakcja zbudowała artykuł jest nieprawdziwe…

 

iore, dnia 29 Cze 2017 – 6:17 PM, napisał:

Z tego co mi wiadomo z ulotek to bilet dla ucznia będzie kosztował 35,70 a nie 58,14 a więc będzie… tańszy niż w MPK… I całe misterne wyliczenie, na którym szanowna redakcja zbudowała artykuł jest nieprawdziwe…

Szanowny gościu nie policzyłeś tego że w Rzeszowie trzeba kupić drugi bilet,ponieważ szkoły nie są usłane w/g trasy MKS

wiec wzielismy ochłapy,ale mądry Polak po szkodzie…. więc rower do MKS i bedzie napewno tanio,KRASNE dobrych zmian…..HA,HA,HA


~Gość~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 18:55:33

rzeszowski wyborca, dnia 29 Cze 2017 – 2:38 PM, napisał:

Ratusz powinien wprowadzić opłaty za wjazd do miasta i wyłączyć z nich mieszkańców Rzeszowa. Szybko by się skończyły problemy z wieśniakami.

A ja na ich miejscu nie wpuszxzalbym takich burakow do Krasnego na zakupy do auchan


~qr~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 19:05:13

A trzeba było być za przyłączeniem do Rzeszowa. Nie chcecie – to macie. Kij ma 2 końce.


~jurek b.~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 19:08:12

mieszkam w tej gminie 10 lat i życie tutaj to jest horror.byla szansa na Rzeszów i lepsze życie to wiesnioki nie chciały głupie a teraz wszyscy będziemy się tluc do miasta starymi śmierdzącymi rzechami.mentalnosc wiesniaka z krasnego jest porazajaca.zycie tu nudne przykre i cofające sie lata świetlne w tym.wojt beznadziejnie beznadziejny.zaluje ze kupiłam tu dom i trzyma mnie kredyt.wladza ma tu ludzi w du***.organizuje sie co tydzień imprezy disco polo żeby ludzie zamydlic oczy.autobusy na weekendzie jeżdżą co 4 h a w dni robocze co 1,5-2h.lampy 24ta wylaczone.drogi zima nieodśnieżone.brud syf 1 sklep we wsi.zycie w Krasnem to udreka i marnowanie go.juz dawno powinienem stad spier***….ic.i pewnie tak zrobię bo tu sie nie da żyć na poziomie choćby podstawowo przyzwoitym.


~urbanik piotr~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 19:12:00

byla szansa na rzeszow toscie kur…wy dupy na referendum nie ruszyly i udawalyscie ze was to nie interesuje a teraz kur…wy lament i szloch.ten poje…bany wójt jeszcze wam pokaze nie raz gdzie raki zimują!!!


~adam~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 19:39:58

przystąpienie do miasta rozwjazalo by takie problemy i nie cofalo cywilizacyjnie do lat powojennych miasto będzie się i tak rozwijalo a my będziemy siedzieć na miedzy i pilnować  ciemnoty!


~zeta~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 19:45:05

1 sklep z ch*** zaopatrzeniem, brak nowych chodników/dróg, łatanie dziur w drogach odpadami, dojazd do miasta wiejskim mksem i 2 wielkie kościoły – całe Krasne!


~Gość~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 19:50:14

Do Auchan będzie jeździć linia 4,A poza tym to Krasne za niedługo przyjdzie na kolanach do Mpk/ZTM i będzie prosić żeby MPK wróciło….
Ponarzeka na MKS i w końcu zdecydują się na powrót MPK.


~Gall anonim~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 19:50:46

Do Auchan będzie jeździć linia 4,A poza tym to Krasne za niedługo przyjdzie na kolanach do Mpk/ZTM i będzie prosić żeby MPK wróciło….
Ponarzeka na MKS i w końcu zdecydują się na powrót MPK.

~Bzyk~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 20:13:31

Anna Guzek, dnia 29 Cze 2017 – 4:07 PM, napisał:

Dodam jeszcze ,ze aby dojechac z Palikowki na 8 do pracy czy szkoly trzeba jechac kursem o 6.10.Oczywiscie uwagi byly zglaszane na zebraniu i miały byc wzięte pod uwage ale żadna sugestia mieszkańców nie została przyjęta.

Pamiętam jak we wrześniu Wójt na stronie gminy chwalił się “sukcesem” że wywalczył dodatkowe kursy autobusów miejskich, ludzie pozbawieni samodzielnego myślenia w to uwierzyli… Jaką to mamy skuteczne władze samorządowe, a tak naprawdę był to gest Ferenca przed referendum w sprawie połączenia gminy z Rzeszowem. Teraz wyszło kto miał długofalowy plan rozwoju dla gminy a kto obiecywał bez pokrycia- Pani Blotko przerosła nawet towarzyszy odpowiedzialnych za propagandę w PRL-u!!! Żeby tylko stanowisko zachować razem z Wójtem i Sekretarzem bo kto im da prace jak Partia Oszustów się zwija!! Byłoby miasto to autobusy jezdzilyby na każde osiedle- wioskę oddzielnie co 20 min. Wystarczy jechać do włączonej Bzianki…
Palikówka jest największym przegranym takiego stanu rzeczy bo wszędzie inwestycje po 6 czy 4 mln. a tu remont Domu Kultury za 720 tys. No i chodnik z ubiegłego roku za 200tys. Haha A gdzie przebudowa drogi gminnej “Przyczyniej”- ktoś w kampanii wyborczej chodził po domach i zbierał podpisy??? To niech zrealizuje teraz swoje obietnice!!! Gdzie ta dokumentacja projektowa, gdzie pieniądze na drogę w budżecie? Dług gminy to już 14 mln. Zastawiany jest majątek gminy, zaraz będą sprzedawać gminne działki(w Krasnem i Palikowce), a Wy ludzie dalej słuchajcie bredni Wójta czy sołtysa Bogusława, niech Wam głowy piorą, i pikniki z Czadomenem czy pijackie imprezki dla sitwy i starych babek organizują. A Wy trwajcie w tym chocholim tańcu jak zahipnotyzowani… Waszą bronią jest kartka wyborcza i głosowanie na uczciwych ludzi-spolecznikow, a nie interesiarzy i karierowiczow!!! Mam szacunek do ludzi mających honor i własne zdanie co umieli odejść mówiąc Władzy “non possumus “!!!!


~Gość~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 20:14:42

ktoś wybrał wójta to teraz macie,wspomaga inną gminę bo nie ze swojej kieszeni a robi to  dla swojego dobra(chroni du…)ludzie obudźcie się bo czeka was średniowiecze


~rocky~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 20:35:30

rzeszowski wyborca, dnia 29 Cze 2017 – 2:38 PM, napisał:

Ratusz powinien wprowadzić opłaty za wjazd do miasta i wyłączyć z nich mieszkańców Rzeszowa. Szybko by się skończyły problemy z wieśniakami.

A Warszawa opłaty dla rzeszowskich “słoików” … Mądralo


~kodowa agonia~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 20:46:17

Bzyk, dnia 29 Cze 2017 – 9:13 PM, napisał:

Pamiętam jak we wrześniu Wójt na stronie gminy chwalił się “sukcesem” że wywalczył dodatkowe kursy autobusów miejskich, ludzie pozbawieni samodzielnego myślenia w to uwierzyli… Jaką to mamy skuteczne władze samorządowe, a tak naprawdę był to gest Ferenca przed referendum w sprawie połączenia gminy z Rzeszowem. Teraz wyszło kto miał długofalowy plan rozwoju dla gminy a kto obiecywał bez pokrycia- Pani Blotko przerosła nawet towarzyszy odpowiedzialnych za propagandę w PRL-u!!! Żeby tylko stanowisko zachować razem z Wójtem i Sekretarzem bo kto im da prace jak Partia Oszustów się zwija!! Byłoby miasto to autobusy jezdzilyby na każde osiedle- wioskę oddzielnie co 20 min. Wystarczy jechać do włączonej Bzianki…
Palikówka jest największym przegranym takiego stanu rzeczy bo wszędzie inwestycje po 6 czy 4 mln. a tu remont Domu Kultury za 720 tys. No i chodnik z ubiegłego roku za 200tys. Haha A gdzie przebudowa drogi gminnej “Przyczyniej”- ktoś w kampanii wyborczej chodził po domach i zbierał podpisy??? To niech zrealizuje teraz swoje obietnice!!! Gdzie ta dokumentacja projektowa, gdzie pieniądze na drogę w budżecie? Dług gminy to już 14 mln. Zastawiany jest majątek gminy, zaraz będą sprzedawać gminne działki(w Krasnem i Palikowce), a Wy ludzie dalej słuchajcie bredni Wójta czy sołtysa Bogusława, niech Wam głowy piorą, i pikniki z Czadomenem czy pijackie imprezki dla sitwy i starych babek organizują. A Wy trwajcie w tym chocholim tańcu jak zahipnotyzowani… Waszą bronią jest kartka wyborcza i głosowanie na uczciwych ludzi-spolecznikow, a nie interesiarzy i karierowiczow!!! Mam szacunek do ludzi mających honor i własne zdanie co umieli odejść mówiąc Władzy “non possumus “!!!!

Jak ludzie powiedzieli NIE to nie mają honoru ?

Puknij się w ten rondel nazywany przez ciebie głową !


~Gall anonim~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 21:07:25

Dse, dnia 29 Cze 2017 – 2:09 PM, napisał:

Ferenc powiedział jasno, będzie Rzeszów będzie 5 nowych lini. A tak to będziecie jezdzic wszobusami.
Wakacje jeszcze wam zleca ale będziecie w szoku 1 wrzesnia. Sami będziecie robic referenda i prosic Rzeszów o przylaczenie.
Ciemnogrod.

Możesz tr oche szczegolow podać jakie to nowe linie będą od września?


~Gall anonim~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 21:07:53

Dse, dnia 29 Cze 2017 – 2:09 PM, napisał:

Ferenc powiedział jasno, będzie Rzeszów będzie 5 nowych lini. A tak to będziecie jezdzic wszobusami.
Wakacje jeszcze wam zleca ale będziecie w szoku 1 wrzesnia. Sami będziecie robic referenda i prosic Rzeszów o przylaczenie.
Ciemnogrod.

Możesz tr oche szczegolow podać jakie to nowe linie będą od września?


~Bzyk~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 21:14:26

Uderz w stół a nożyce się odezwa… Gdy brakuje argumentów to górę biorą emocje i prostackie odzywki. Wiem że jesteś trolem z Gminy lub osoba bezpośrednio dotknięta w moim komentarzu dlatego. Więc odpowiedz na pytanie: Zamiana MPK/Mat na MKS to jest jedna z korzyści tego Nie w referendum? A co powiesz gdy ścieki z Gminy Krasne poplyna do oczyszczalni w Rzeszowie i miasto będzie ceny dyktować? A tak będzie po 2020 roku ponieważ żadna nasza oczyszczalnia nie spełnia nowych norm czystości, a wtedy nie będzie już wyboru – odsyłam do strategii ROF-u. Dlaczego Urzędnicy Gminy stroną od wypowiedzi w mediach? Jednak musi być okres przejściowy przed włączeniem Gminy do Rzeszowa aby takich jak Ty ODCHAMIC!!!

~John Cena~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 21:18:01

kodowa agonia, dnia 29 Cze 2017 – 9:46 PM, napisał:

Jak ludzie powiedzieli NIE to nie mają honoru ?

Puknij się w ten rondel nazywany przez ciebie głową !

 

Ale koncerciki Disco Polo jakieś spotkania z pijakiem Peszką i Asfaltowanie drogi dla Świlczy i drogi wewnętrznej na działce Księdza proboszcza  Chcieliście wydymać Freda To Fred wydymał was i to się nie skończy Bo do wyborów jeszcze ponad rok a znając Pana Wójta Woźniaka i jego kolegę sekretarza Jachowicza to jeszcze nie koniec.
Teraz zrobić do systemu prostą nakładkę Zintegrować parkometry z CEPIKIEM Jeśli właściciel pojazdu jest zameldowany w Krasnem to kwota za parkowanie powinna być mnożona dwukrotnie… Do tego dołożyć rogatki ITD i policji które sprawdzałyby normy emisji spalin i smrodowozy z Krasnego Łańcuta Przeworska (wraz z Świniobusami PKS/MKS ) nie mogłyby wjechać do Rzeszowa.
Problem rozwiązałby się sam i w dodatku można byłoby go kompleksowo połączyć z Trzebowniskiem i Świlczą…


~fuj~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 21:23:21

Bzyk, dnia 29 Cze 2017 – 10:14 PM, napisał:

Uderz w stół a nożyce się odezwa… Gdy brakuje argumentów to górę biorą emocje i prostackie odzywki. Wiem że jesteś trolem z Gminy lub osoba bezpośrednio dotknięta w moim komentarzu dlatego. Więc odpowiedz na pytanie: Zamiana MPK/Mat na MKS to jest jedna z korzyści tego Nie w referendum? A co powiesz gdy ścieki z Gminy Krasne poplyna do oczyszczalni w Rzeszowie i miasto będzie ceny dyktować? A tak będzie po 2020 roku ponieważ żadna nasza oczyszczalnia nie spełnia nowych norm czystości, a wtedy nie będzie już wyboru – odsyłam do strategii ROF-u. Dlaczego Urzędnicy Gminy stroną od wypowiedzi w mediach? Jednak musi być okres przejściowy przed włączeniem Gminy do Rzeszowa aby takich jak Ty ODCHAMIC!!!

 

John Cena, dnia 29 Cze 2017 – 10:18 PM, napisał:

 Ale koncerciki Disco Polo jakieś spotkania z pijakiem Peszką i Asfaltowanie drogi dla Świlczy i drogi wewnętrznej na działce Księdza proboszcza  Chcieliście wydymać Freda To Fred wydymał was i to się nie skończy Bo do wyborów jeszcze ponad rok a znając Pana Wójta Woźniaka i jego kolegę sekretarza Jachowicza to jeszcze nie koniec.
Teraz zrobić do systemu prostą nakładkę Zintegrować parkometry z CEPIKIEM Jeśli właściciel pojazdu jest zameldowany w Krasnem to kwota za parkowanie powinna być mnożona dwukrotnie… Do tego dołożyć rogatki ITD i policji które sprawdzałyby normy emisji spalin i smrodowozy z Krasnego Łańcuta Przeworska (wraz z Świniobusami PKS/MKS ) nie mogłyby wjechać do Rzeszowa.
Problem rozwiązałby się sam i w dodatku można byłoby go kompleksowo połączyć z Trzebowniskiem i Świlczą…

Nawet mi jest ciężko sobie wyobrazić że są jeszcze takie cepy w naszej gminie !


~Zirytowana~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 21:26:39

Cwane i chytre osoby które zasiadają w UG w Krasnem będą teraz uciekać od jakichkolwiek odpowiedzi na pytania dotyczące ich irracjonalnych czynów… Osobiście mieszkam w tej gminie i życiu tu jest fatalne, zero atrakcji dla młodzieży, sklepiki z beznadziejnym towarem ale za to bardzo atrakcyjną dla sprzedawcy ceną, zima jest koszmarem, drogi szczególnie do Malawy rejon Góra kompletnie zaniedbywane do tego stopnia, że kierowcy mpk nie dawali rady mimo szczerych chęci wykonać kursu. Brawo gmino, Rob tak dalej! Budujesz drogę dla Pana Tadeusza z prędkością światła, i oby również szybko mieszkańcy przejrzeli na oczy i zrozumieli, że i tak większość 90% swojego życia spędza w Rzeszowie i czas zostać jego częścią!

~mw girl~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 21:30:10

BEZNADZIEJA!!!Zamiast ułatwić ludziom życie to wy jeszcze utrudniacie!GRATULACJE!

~Wojtek~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 21:32:01

Marcin, dnia 29 Cze 2017 – 5:41 PM, napisał:

Hmmm czytając komentarze wstyd mi, że jestem z Rzeszowa… pierwszy raz w życiu. Na prawdę innych ludzi traktujemy gorzej bo nie chcą do nas? Tak samo przyjeżdżają tutaj jak my wyjeżdżając jedziemy koło nich. Jest demokracja a nie rządy autorytarne władz miasta… Wstyd mi! Przystanków na mieście nie mają oni bo miasto ich nie wpuszcza – wymagane zezwolenia, kiedyś Rzeszów zablokował większość przystanków konkurencji też. Co tu więcej gadać MPK jest nasze inni są nie nasi więc ich ograniczamy a potem maglujemy w prasie że przystanków nie ma… phi.

 

Poza tym wtedy MKS i MPK chyba miało podobną jakość, dopiero teraz mają lepsze autobusy, do tego z tego co mi wiadomo (a interesuję się ogólnie pojętą komunikacją, szczególnie lokalną) to bilety miesięczne i takie na różne okresy można kupić i na stronie PKSu (czyli realizującego komunikacje MKS), więc trochę rzetelniejsze informacje by się przydały.

 

Znalazł się odmieniec , pewno ten z rządzący z gminy bo inaczej tego nie wytłumaczyć się nie da .

Po prostu przeglądnij te wszystkie wpisy i od razu jak potrafisz myśleć to wychodzi na to że jesteś 1% z tych wszystkich wpisów które widza jakie dziadostwo dzieje się w tych gminach.  


~miastowy~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 21:37:25

Marcin, dnia 29 Cze 2017 – 6:18 PM, napisał:

No właśnie pisałem o takich komentarzach, tzn. jakby mieszkanie na wsi czy mieszkańcy byli gorsi…

 

Ale trzeba zrozumieć jedno nie chcą do miasta a za wszelką cenę chcą jednak do niego jeździć .

Ja jak nie lubię swojej koleżanki to się z nią nie ożenię i tu jest cały problem , nie wiem w sumie czego te wsiowi oczekują.


~John Cena~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 21:37:55

Wojtek, dnia 29 Cze 2017 – 10:32 PM, napisał:

Znalazł się odmieniec , pewno ten z rządzący z gminy bo inaczej tego nie wytłumaczyć się nie da .

Po prostu przeglądnij te wszystkie wpisy i od razu jak potrafisz myśleć to wychodzi na to że jesteś 1% z tych wszystkich wpisów które widza jakie dziadostwo dzieje się w tych gminach.

Prawda… Panie Wojtku…
W dodatku ten ziomek chyba nie odróżnia tego jak jeździły nawet rozwalone Jelcze i jaki był komfort w lecie(Po otwarciu okien i wywietrzników dachowych dało się jechać a jaki komfort jest w rozje***ym Manie z Dojczlandu gdzie okna są zamknięte a kierowca cebuli na klimie bo zrobi przepał i kierownik dobierze mu się do dupy gorzej niż w starych Solarisach …
Straszna śmierć


~Jacek~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 21:40:40

Gość, dnia 29 Cze 2017 – 7:27 PM, napisał:

Pani redachtor, “meilowa” czy “mailowa” ? A może powrót do szkoły ?

Jak chcesz kogoś wysłać do szkoły to najpierw przeczytaj swój tekst , żałosny jesteś i co najgorsze nie rozumiesz tematu., po prostu deb***izm.


~żle życzący~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 21:46:44

Kochana Fioletto, oszczędzasz pięniądze gminne wyciągając je z kieszeni mieszkańców. To jak afera Amber Gold. Będziesz kolejną na przesłuchaniu u Posłanki Wasserman. Dzięki twoim oszczędnością ja zapłacę za bilety dla trójki dzieci o 150 zł więcej. To gdzie ku*** ta oszczędność ciemnoto matematyczna????


~Romek~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 21:49:38

jurek b., dnia 29 Cze 2017 – 8:08 PM, napisał:

mieszkam w tej gminie 10 lat i życie tutaj to jest horror.byla szansa na Rzeszów i lepsze życie to wiesnioki nie chciały głupie a teraz wszyscy będziemy się tluc do miasta starymi śmierdzącymi rzechami.mentalnosc wiesniaka z krasnego jest porazajaca.zycie tu nudne przykre i cofające sie lata świetlne w tym.wojt beznadziejnie beznadziejny.zaluje ze kupiłam tu dom i trzyma mnie kredyt.wladza ma tu ludzi w du***.organizuje sie co tydzień imprezy disco polo żeby ludzie zamydlic oczy.autobusy na weekendzie jeżdżą co 4 h a w dni robocze co 1,5-2h.lampy 24ta wylaczone.drogi zima nieodśnieżone.brud syf 1 sklep we wsi.zycie w Krasnem to udreka i marnowanie go.juz dawno powinienem stad spier***….ic.i pewnie tak zrobię bo tu sie nie da żyć na poziomie choćby podstawowo przyzwoitym.

 

Dopowiem do tego tak że masz na pewno rację ale nie można wszystkich wrzucać do jednego worka bo ludzie może i chcieli większość wójt oszukał i mu uwierzyli ale jak zawsze w historii bywa prawda z czasem wychodzi na wierzch. Po prostu świnie kurczowo trzymają się zawsze blisko koryta i nie chcą go oddać , dlatego powoli należy ich wywozić do utylizacji bo taka jest ich kolej . To nastąpi i u nas tylko z dużymi stratami , myślę że już niedługo bo za arogancje z MPK to już ich koniec.


~Staszek~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 21:53:06

Gość, dnia 29 Cze 2017 – 8:50 PM, napisał:

Do Auchan będzie jeździć linia 4,A poza tym to Krasne za niedługo przyjdzie na kolanach do Mpk/ZTM i będzie prosić żeby MPK wróciło….
Ponarzeka na MKS i w końcu zdecydują się na powrót MPK.

Kolego to nie Krasne zrezygnowało z MPK tylko gmina w wydaniu Pani wice Blotkowej bo to jej sztandarowy pomysł poparty przez nieudaczników radnych.


~lechu~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 21:53:40

Romek, dnia 29 Cze 2017 – 10:49 PM, napisał:

Dopowiem do tego tak że masz na pewno rację ale nie można wszystkich wrzucać do jednego worka bo ludzie może i chcieli większość wójt oszukał i mu uwierzyli ale jak zawsze w historii bywa prawda z czasem wychodzi na wierzch. Po prostu świnie kurczowo trzymają się zawsze blisko koryta i nie chcą go oddać , dlatego powoli należy ich wywozić do utylizacji bo taka jest ich kolej . To nastąpi i u nas tylko z dużymi stratami , myślę że już niedługo bo za arogancje z MPK to już ich koniec.

wY sobie możecie ,palcem w bucie !


~sąsiad za miedzy wili~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 22:02:23

Bzyk, dnia 29 Cze 2017 – 9:13 PM, napisał:

Pamiętam jak we wrześniu Wójt na stronie gminy chwalił się “sukcesem” że wywalczył dodatkowe kursy autobusów miejskich, ludzie pozbawieni samodzielnego myślenia w to uwierzyli… Jaką to mamy skuteczne władze samorządowe, a tak naprawdę był to gest Ferenca przed referendum w sprawie połączenia gminy z Rzeszowem. Teraz wyszło kto miał długofalowy plan rozwoju dla gminy a kto obiecywał bez pokrycia- Pani Blotko przerosła nawet towarzyszy odpowiedzialnych za propagandę w PRL-u!!! Żeby tylko stanowisko zachować razem z Wójtem i Sekretarzem bo kto im da prace jak Partia Oszustów się zwija!! Byłoby miasto to autobusy jezdzilyby na każde osiedle- wioskę oddzielnie co 20 min. Wystarczy jechać do włączonej Bzianki…
Palikówka jest największym przegranym takiego stanu rzeczy bo wszędzie inwestycje po 6 czy 4 mln. a tu remont Domu Kultury za 720 tys. No i chodnik z ubiegłego roku za 200tys. Haha A gdzie przebudowa drogi gminnej “Przyczyniej”- ktoś w kampanii wyborczej chodził po domach i zbierał podpisy??? To niech zrealizuje teraz swoje obietnice!!! Gdzie ta dokumentacja projektowa, gdzie pieniądze na drogę w budżecie? Dług gminy to już 14 mln. Zastawiany jest majątek gminy, zaraz będą sprzedawać gminne działki(w Krasnem i Palikowce), a Wy ludzie dalej słuchajcie bredni Wójta czy sołtysa Bogusława, niech Wam głowy piorą, i pikniki z Czadomenem czy pijackie imprezki dla sitwy i starych babek organizują. A Wy trwajcie w tym chocholim tańcu jak zahipnotyzowani… Waszą bronią jest kartka wyborcza i głosowanie na uczciwych ludzi-spolecznikow, a nie interesiarzy i karierowiczow!!! Mam szacunek do ludzi mających honor i własne zdanie co umieli odejść mówiąc Władzy “non possumus “!!!!

Całą prawdę napisałeś jakich mamy radnych z Palikówki jedna niby Pani Doktor a tylko kumosze przy swoim interesie i kreci lody z gmina przecież obsługuje przez swojego ojca schorowanego szkołę i przedszkole a drugi radny tak już przykleił się do tej władzy że pożal się jak ludzie nisko upadają ale niedługo was rozliczymy jeszcze takich beznadziejnych radnych Palikówka nie miała i pytanie czy wy macie choć trochę ambicji a jak tak to zawsze możecie zrezygnować i powiedzieć że to nie wasza wina ? .


~Rybak~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 22:02:56

Trzeba było wiesniaki głosować za Rzeszowem. A teraz musicie sobie samochody pokupowac, albo tluc się smrodami od MKS.

~ewa~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 22:08:52

gość, dnia 29 Cze 2017 – 5:16 PM, napisał:

Zmiany to zmiany, na układy nie ma rady. Trudno się mówi i trzeba się do Rzeszowa jakoś dostać.

Jakbyś miał dziecko które musi się dostać do szkoły na ul Hetmanską na. 7.10 to takich rzeczy byś nie pisał


 ~Janek~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 22:13:11

Bzyk, dnia 29 Cze 2017 – 10:14 PM, napisał:

Uderz w stół a nożyce się odezwa… Gdy brakuje argumentów to górę biorą emocje i prostackie odzywki. Wiem że jesteś trolem z Gminy lub osoba bezpośrednio dotknięta w moim komentarzu dlatego. Więc odpowiedz na pytanie: Zamiana MPK/Mat na MKS to jest jedna z korzyści tego Nie w referendum? A co powiesz gdy ścieki z Gminy Krasne poplyna do oczyszczalni w Rzeszowie i miasto będzie ceny dyktować? A tak będzie po 2020 roku ponieważ żadna nasza oczyszczalnia nie spełnia nowych norm czystości, a wtedy nie będzie już wyboru – odsyłam do strategii ROF-u. Dlaczego Urzędnicy Gminy stroną od wypowiedzi w mediach? Jednak musi być okres przejściowy przed włączeniem Gminy do Rzeszowa aby takich jak Ty ODCHAMIC!!!

 

Akurat ta wypowiedz to jest urzędnika gminy tylko jak zwykle kłamliwa , bo po pierwsze ścieki w mieście są na poziomie Krasnego a pozostałe miejscowości maja dużo drożej , po drugie gdybyśmy zostali przyłączeni do Rzeszowa to ustawa sejmowa gwarantuje nam że przez co najmniej 3 – lata podatki nie mogą wzrosnąć a po trzecie to mieszkańcy mieli by w dalszym ciągu komunikację miejska na wysokim poziomie i za mniejsze pieniądze.

A po czwarte zawsze żeście okłamywali ludzi ale wasz koniec już bliski.


~ech~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 22:16:29

ewa, dnia 29 Cze 2017 – 11:08 PM, napisał:

Jakbyś miał dziecko które musi się dostać do szkoły na ul Hetmanską na. 7.10 to takich rzeczy byś nie pisał

Poszczekajcie sobie ,tylko tyle możecie !


~WIOLLA~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 22:23:23

ech, dnia 29 Cze 2017 – 11:16 PM, napisał:

Poszczekajcie sobie ,tylko tyle możecie !

 

O to jest prawdziwa arogancja władzy w gminie nic ująć nic dodać ale musicie wiedzieć że wasz koniec bliski.


~Bzyk~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 22:31:12

sąsiad za miedzy wili, dnia 29 Cze 2017 – 11:02 PM, napisał:

Całą prawdę napisałeś jakich mamy radnych z Palikówki jedna niby Pani Doktor a tylko kumosze przy swoim interesie i kreci lody z gmina przecież obsługuje przez swojego ojca schorowanego szkołę i przedszkole a drugi radny tak już przykleił się do tej władzy że pożal się jak ludzie nisko upadają ale niedługo was rozliczymy jeszcze takich beznadziejnych radnych Palikówka nie miała i pytanie czy wy macie choć trochę ambicji a jak tak to zawsze możecie zrezygnować i powiedzieć że to nie wasza wina ?
.

Cieszę się, że ktoś podobnie to widzi, staram się być obiektywny mimo że głosowałem “Za Rzeszowem”
– Jak widać teraz mniejszość referendalna miała rację!!! Ale jak widzę to towarzystwo wzajemnej adoracji z Panią doktor od pizzy i sołtysa, bezradnego Bogusława to się gotuję. W Radzie Gminy jednomyslnosc, co Wójt powie- Radni przeglosuja, taki system bez opozycji już był w Polsce – to PRL!!! Trzeba spokojnie czekać, prokuratura już prowadzi postępowanie wobec urzędników i władzy. A później wyborcy ich rozlicza!!!


~Lopez~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 22:32:04

Proszę Państwa jak czytaliście ten artykuł to na samym końcu była wzmianka : mimo usilnych prób dodzwonienia się do wójta jak i sekretarza – oraz wysyłanych maili gmina milczy jakby ja zaorali.

Skoro nie odpowiadaj to czegoś się boja , chyba że już tak są przestraszeni odpowiedziami przed prokuratorem że sami nie wiedzą co mówić.

Jest jeszcze jedna możliwość bo raczej prasie się nie odmawia ale skoro olewa się mieszkańców to tym bardziej i łatwiej to przychodzi względem prasy.

Byli aroganccy i butni to pewno już im na niczym nie zależy tylko na własnej kasie.


~Bzyk~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 22:37:33

Janek, dnia 29 Cze 2017 – 11:13 PM, napisał:

Akurat ta wypowiedz to jest urzędnika gminy tylko jak zwykle kłamliwa , bo po pierwsze ścieki w mieście są na poziomie Krasnego a pozostałe miejscowości maja dużo drożej , po drugie gdybyśmy zostali przyłączeni do Rzeszowa to ustawa sejmowa gwarantuje nam że przez co najmniej 3 – lata podatki nie mogą wzrosnąć a po trzecie to mieszkańcy mieli by w dalszym ciągu komunikację miejska na wysokim poziomie i za mniejsze pieniądze.
A po czwarte zawsze żeście okłamywali ludzi ale wasz koniec już bliski.

To była odpowiedź do niku- “kodowa agonia”- proszę przeczytać wszystkie komentarze ze zrozumieniem. Byłem ZA Rzeszowem!!!


~gosiaji~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 23:14:05

Jaki pan taki kram….beznamiętny, bezsilny, bez energii, bez mimiki na twarzy, kukła!


~aa~

Napisano 29 czerwiec 2017 – 23:31:50

rzeszowianka, dnia 29 Cze 2017 – 1:52 PM, napisał:

Nie ma potrzeby obrażać mieszkańców Krasnego. Zdecydowali, że nie chcą zmian. Ich wola. Rozmawiałam z mieszkanką Krasnego, która stwierdziła,że z miasta i do miasta mają dobry dojazd busami i tańszy,więc miasto łaski im nie robi. Skoro tak chcą, to tak mają. Na siłę nie ma sensu nikogo uszczęśliwiać.

Dokładnie masz racje. Tez takie głosy słyszałem.


~krasniak z przymusu~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 01:53:47

Dopoki ludzie nie zmadrzeja i nie będą miec samoświadomości na odpowiednim poziomie takie dziadostwo jak jest teraz bedzie miało miejsce.bo kim jest ten wójt?no kim?ot zwykłym chlopem w niemodnym sweterku bez specjalnej aparycji czy charyzmy który bierze co m-c mnóstwo kasy za nic.wyczul klimaty wie na co sobie może pozwolić i robi to.urzadza disco polo bo wie jaki tu maja ludzie poziom.wiekszosc nijaki.jakies imprezy gops biegomanie.kasa idzie jak woda a na mpk nie ma????ot robi was w balona juz dlyzszy czas z ta bardzo przecietna pod względem urodowo-inteligentnym vb.samo to ze nie poszliście wszyscy na referendum dali mu juz do


~Drk~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 05:18:31

Mieszkancy Krasnego – a moze czas do Rzeszowa sie przylaczyc? Jak widzicie lokalna wladza ma was w …

~Piotr i Paweł oj~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 05:23:16

Czyżby trole Tadeusza pisali tak obraźliwe teksty z całym szacunkiem w naszej gminie Krasne są kulturalni mieszkańcy pozdrawiam wszystkich forumowiczów

~Frd~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 05:41:44

Gość, dnia 29 Cze 2017 – 7:55 PM, napisał:

A ja na ich miejscu nie wpuszxzalbym takich burakow do Krasnego na zakupy do auchan

Heh, cos czuje ze jak Rzeszowiacy prxestana jezdzic do auchana czy “liroja” to szybko zostana te sklepy zamkniete, ze wzgledu na niski obrot, a w miescie sobie poradza, jest castorama, obi, tesco, leclerc, agata i wiele innych, ale gdzie zacofany mieszkaniec Krasnego pojedzie gdy mu zamkna auchan, nie do Rzeszowa przypakiem?


~nowy~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 06:28:53

Szkoda że teraz na jesień nie będzie tego referendum z zeszłego roku, ale by sie wójt zdziwił


~nowy~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 06:42:07

rzeszowski wyborca, dnia 29 Cze 2017 – 2:38 PM, napisał:

Ratusz powinien wprowadzić opłaty za wjazd do miasta i wyłączyć z nich mieszkańców Rzeszowa. Szybko by się skończyły problemy z wieśniakami.

WIĘKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW RZESZOWA TO WIEŚNIAKI, WIĘC SAMEGO SIEBIE BAŁWANIE OBRAŻASZ. Tobie pewnie jeszcze słoma z butów wyłazi, a mleko I jajka co tydzień od mamusi ze wsi przywozisz


~Mała ojczyzna huura~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 07:43:14

ooo to “mała ojczyzna” nie zadba o to, by dojazd do szkół, uczelni i pracy był tańczy z MKS ojjej!!! Teraz wójt, radni i wszyscy głosujący za małą ojczyzną niech starają się o pozwolenia i dobudują oraz stworzą sieć przystanków dla MKS!!!! Macie swoją małą ojczyznę!!!! Ponownie, ludzie muszą dokładać kase do biletów!!!

Piepszona mała ojczyzna!!!


~kpina nie gmina~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 07:54:09

Mohery popierały tych kłamców i złodziei to teraz niech na nogach zapier***ają na Bardowskiego z zakupami. Jak ktos wyzej napisal, chcialy malej ojczyzny to niech maja, sredniowiecze


~Gość~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 07:59:31

kpina nie gmina, dnia 30 Cze 2017 – 08:54 AM, napisał:

Mohery popierały tych kłamców i złodziei to teraz niech na nogach zapier***ają na Bardowskiego z zakupami. Jak ktos wyzej napisal, chcialy malej ojczyzny to niech maja, sredniowiecze

Szczekać kundelki ,szczekać


~Cezary~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 08:03:03

Gienek z Malawy, dnia 29 Cze 2017 – 2:12 PM, napisał:

Gienku, kup sobie słownik albo wróć do szkoły bo wstyd przynosisz swojej wsi.


~Gość~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 08:06:16

nowy, dnia 30 Cze 2017 – 07:42 AM, napisał:

 

WIĘKSZOŚĆ MIESZKAŃCÓW RZESZOWA TO WIEŚNIAKI, WIĘC SAMEGO SIEBIE BAŁWANIE OBRAŻASZ. Tobie pewnie jeszcze słoma z butów wyłazi, a mleko I jajka co tydzień od mamusi ze wsi przywozisz

 

Idąc tą logiką każde większe miasto od Rzeszowa też powinno wprowadzić opłaty za wjazd dla takich buców jak Ty. Wówczas wydałbyś majątek żeby liznąć trochę wielkiego świata, bo Rzeszowa chyba takowym nie nazwiesz:)


~Gienek~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 08:09:12

Jacek, dnia 29 Cze 2017 – 10:40 PM, napisał:

Jak chcesz kogoś wysłać do szkoły to najpierw przeczytaj swój tekst , żałosny jesteś i co najgorsze nie rozumiesz tematu., po prostu deb***izm.

e-mail ma charakter oficjalny, podczas gdy mail, a zwłaszcza spolszczony mejl – potoczny.


~Gość~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 08:20:19

Gość, dnia 30 Cze 2017 – 08:59 AM, napisał:

Szczekać kundelki ,szczekać

Cwany jesteś, bo masz auto, a mi faktycznie z zakupami i z dzieckiem lekko teraz nie będzie. Nie wspomnę już o starszych osobach…


~Marysia~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 08:21:15

nowy, dnia 30 Cze 2017 – 07:28 AM, napisał:

Szkoda że teraz na jesień nie będzie tego referendum z zeszłego roku, ale by sie wójt zdziwił

 

Nic straconego musicie się zorganizować i na jesieni mamy referendum.

Pan Czajkowski już nam wcześniej pokazał jak się to robi , a nigdzie nie pisze że po roku można to powtórzyć , zaręczam że efekt będzie podwójny .


 ~Bogdan~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 08:37:02

I bardzo dobrze wieśniakom

~sadd~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 09:07:58

szkoda mi ty wszystkich Rzeszowiaków, którzy teraz będą mieli problem aby dojechać do Krasnego – takie ważne dla miasta połączenie zostało zerwane ;] może jeszcze władze gminne się zlitują i uruchomią połączenie bo nie wyobrażam sobie brak takiej linii ;]


~PP~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 09:48:18

haha :) tak, teraz babki i dziadki będziecie zapitalać na rynek i z powrotem z tobołami na Bardowskigo, dworzec PKS lub Lwowska jednostka wojskowa!!! Bo ksiądz i gmina was otumaniła! Zresztą są i młodsi bezmózgowcy!!! głosujący w obronie małej ojczyzny!!Będziecie dopłacać dzieciakom, na bilet sieciowy MPK by dojechały do szkół średnich itp. Podobnie studenci!!! No i oczywiście wszyscy pracujący w Rzeszowie również będą dopłacać!!! Panie wójcie więcej DISCO POLO!!! żeby nie było że Pan nic nie robisz haha :)


~bloger~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 09:58:43

Trzeba po raz pierwszy pochwalić towarzyszkę Kowalską z ZTM,że nie dała się sterroryzować przez tego cwaniaczka wójta.Ceny linii podmiejskich( poza granicami administacyjnymi miasta) powinny być jednakowe i w wysokości takiej ,żeby miasto nie musiało być fundatorem przejazdow. 2.zlikwidować na liniach podmiejskich wszelkie ulgi ,pozostawiając jedynie ulgi ustawowe,bo te są nie do ruszenia.


~Ariel Pupek~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 10:05:20

Gienek, dnia 30 Cze 2017 – 09:09 AM, napisał:

e-mail ma charakter oficjalny, podczas gdy mail, a zwłaszcza spolszczony mejl – potoczny.

Panowie z wątpliwościami do prof.Miodka i czytać ze zrozumieniem.Problem podstawowy ,to taki ,żeby miasto nie finansowało kursów w jakieś egzotyczne tereny


~gość~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 10:07:20

Frd, dnia 30 Cze 2017 – 06:41 AM, napisał:

Heh, cos czuje ze jak Rzeszowiacy prxestana jezdzic do auchana czy “liroja” to szybko zostana te sklepy zamkniete, ze wzgledu na niski obrot, a w miescie sobie poradza, jest castorama, obi, tesco, leclerc, agata i wiele innych, ale gdzie zacofany mieszkaniec Krasnego pojedzie gdy mu zamkna auchan, nie do Rzeszowa przypakiem?


~gość~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 10:11:29

Do AUCHANA będzie popylać czwórka

~Mieszkanka~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 11:21:00

rzeszowski wyborca, dnia 29 Cze 2017 – 2:38 PM, napisał:

Ratusz powinien wprowadzić opłaty za wjazd do miasta i wyłączyć z nich mieszkańców Rzeszowa. Szybko by się skończyły problemy z wieśniakami.


 ~gość~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 13:39:54

Jak czytam te wszystkie komentarze to myślę że wójt zamiast tego przedszkola i żłobka w krasnym powinien postawić dobry psychiatryk

~joker~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 13:56:32

Cieszę się z decyzji mojej rodzinnej gminy Krasne. Po co płacić za coś co kosztuje na rynku o połowę miej. Rozumie emocje towarzysz Kowalskiej, bo budżet jej ZTM jednego dnia zmniejszył się o kilka milionów. Decyzję o zerwaniu umowy z Rzeszowem w sprawie organizacji wspólnej komunikacji podjęły już dawno gmina Boguchwała, gmina Trzebownisko, gmina Głogów Małopolski, gmina Chmielnik, gmina Czarna. Od jutra Krasne. W kolejce jest już Świlcza i Tyczyn te gminy  rezygnuje podobno od września. Skoro chce się okradać gminy narzucając im ceny z sufitu to trudno się dziwić że ktoś to ma w d….pie.

 


~nikola~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 15:16:14

taka jest prawda że Rzeszów nie może się dogadać z wiekszością gmin sąsiadujących z Rzeszowem, tak było z gmina Boguchwała, Trzebownisko i dużo by tu jeszcze wymieniać, chyba czas na zmianę prezydenta w Rzeszowie oj czas i na całą świtę w ratuszu bo oni też za dużo zamieszania robią…


~gimnazjalista~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 15:33:33

joker, dnia 30 Cze 2017 – 2:56 PM, napisał:

Cieszę się z decyzji mojej rodzinnej gminy Krasne. Po co płacić za coś co kosztuje na rynku o połowę miej. Rozumie emocje towarzysz Kowalskiej, bo budżet jej ZTM jednego dnia zmniejszył się o kilka milionów. Decyzję o zerwaniu umowy z Rzeszowem w sprawie organizacji wspólnej komunikacji podjęły już dawno gmina Boguchwała, gmina Trzebownisko, gmina Głogów Małopolski, gmina Chmielnik, gmina Czarna. Od jutra Krasne. W kolejce jest już Świlcza i Tyczyn te gminy  rezygnuje podobno od września. Skoro chce się okradać gminy narzucając im ceny z sufitu to trudno się dziwić że ktoś to ma w d….pie.

 

Starasz się wcisnąć ciemnotę ludziom chociaż to nieprawda tylko gmina Krasne wypowiedziała umowę z MPK pozostali dalej będą korzystać z porządnej komunikacji jaką jest MPK.

Prawdą jest że urzędnicy gminy Krasne zaoszczędzili 200 tyś . zł. będą mogli za to zrobić następne dyskotekę z grube pieniądze przecież to nie jego na boisku CRASNOVII , co tam mieszkańcy przesiądą się do rozpadającej niebieskiej komunikacji zapłacą krocie , bo poza tym jeszcze będą musieli wykupić drugi bilet na MPK .

Wszystko dopiero zacznie się od 1-wrzesnia jak zacznie jeździć młodzież do szkół , poczekamy zobaczymy na pewno wszyscy będą zadowoleni a wójtowi dadzą jeszcze medal pewno za odwagę , na pewno przyjmie bo to lubi.

To że tylko gmina Krasne wypowiedziała umowę to jest do sprawdzenia nie musisz kłamać pozostałe gminy jeszcze nie zgłupiały.


~RZESZOWIAK~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 15:39:13

nikola, dnia 30 Cze 2017 – 4:16 PM, napisał:

taka jest prawda że Rzeszów nie może się dogadać z wiekszością gmin sąsiadujących z Rzeszowem, tak było z gmina Boguchwała, Trzebownisko i dużo by tu jeszcze wymieniać, chyba czas na zmianę prezydenta w Rzeszowie oj czas i na całą świtę w ratuszu bo oni też za dużo zamieszania robią…

 

Przestań się tak podniecać bo gminy to nie pępek świata .

To gminy i to podmiejskie powinny się dogadać z Rzeszowem

Jeszcze tak nie było żeby MRÓWKA podskakiwała SŁONIOWI

Łaski nam nie robicie i do Rzeszowa możecie w ogóle nie przyjeżdżać wcale tego nie odczujemy.


~ha~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 15:53:05

RZESZOWIAK, dnia 30 Cze 2017 – 4:39 PM, napisał:

Przestań się tak podniecać bo gminy to nie pępek świata .

To gminy i to podmiejskie powinny się dogadać z Rzeszowem

Jeszcze tak nie było żeby MRÓWKA podskakiwała SŁONIOWI

Łaski nam nie robicie i do Rzeszowa możecie w ogóle nie przyjeżdżać wcale tego nie odczujemy.

Następny przygłupek ? W dodatku RZESZOWIAK ?


~jan~

Napisano 30 czerwiec 2017 – 20:11:07

Do Pani Krystyny Kluz-radnej wsi Krasne z terenu Wolka.Pani Kluz jak Pani nie wstyd???!!!!To po to roznosila Pani ulotki przedwyborcze z naciskiem na transport publiczny żeby teraz robic z ludzi glupa?Mialem pania za powazna osobe ale widze ze chodzilo o Te 1600/mc.Miala byc 11tka wiecej kursow.A co mamy???!!!!Co pani obiecala?To ze w gminie siedza bar..any to wiadomo ale pani???zal pania ogladac w ten klice.ludzie rozczarowani pani osoba.nie o tym byla mowa.stare graty zamiast Mpk?o takim rozwoju pani mowila?cofniecie sie w stecz 20 lat????prosze juz nie chodzic I nie prosic o glosy.raz sie nabralem.puerwszy I ostatni!

 


~Ferdziu~

Napisano wczoraj, 06:03

Nikola – co to za imię??? Jako miejski radny z PiS powinieneś mieć więcej odwagi i się podpisać swoim imieniem

~Bolek~

Napisano wczoraj, 07:40

Władza Gminy w tym: Wójt Wilhelm Wielki i jego zastępca Pani Zlotko zachowują się jak strusie, chowając głowę w piasek zamiast wytłumaczyć mieszkańcom sens swojej decyzji. A nie chować się przed dziennikarzami w cieniu gabinetu nie odbierając telefonu czy nie opisując na e maile. Arogancja Władzy jest nieprawdopodobna, po wygranym referendum czują się jeszcze mocniejsze. A Wy wierne wiesniaki do miasta na piechotę…

~boluś~

Napisano wczoraj, 07:47

Bolek, dnia 01 Lip 2017 – 08:40 AM, napisał:

Władza Gminy w tym: Wójt Wilhelm Wielki i jego zastępca Pani Zlotko zachowują się jak strusie, chowając głowę w piasek zamiast wytłumaczyć mieszkańcom sens swojej decyzji. A nie chować się przed dziennikarzami w cieniu gabinetu nie odbierając telefonu czy nie opisując na e maile. Arogancja Władzy jest nieprawdopodobna, po wygranym referendum czują się jeszcze mocniejsze. A Wy wierne wiesniaki do miasta na piechotę…

Na piechotę to tylko takie wieśniaki jak ty !


~Anty bukiet~

Napisano wczoraj, 08:05

ZTM czy MPK powinni zacząć pobierać opłaty od 70 latków z Gminy Krasne i tych pozostałych, bo wieśniaki jadą po Rzeszowie gratis, ale 70  latek z Rzeszowa musi kupić bilet jadąc w MKS.


~Dd~

Napisano wczoraj, 12:29

Mieszkam w Budziwoju. Dawniej dookola były budowane domy jednorodzinne. Teraz WSZĘDZIE są szeregowki, które szanowne miasto traktuje jako zabudowa jednorodzinna. DOBRA ZMIANA CYWILIZACYJNA??!

~Janek~

Napisano wczoraj, 12:45

Dd, dnia 01 Lip 2017 – 1:29 PM, napisał:

Mieszkam w Budziwoju. Dawniej dookola były budowane domy jednorodzinne. Teraz WSZĘDZIE są szeregowki, które szanowne miasto traktuje jako zabudowa jednorodzinna. DOBRA ZMIANA CYWILIZACYJNA??!

 

Co by nie wybudował to i tak niektórym “burakom” będzie źle .

Najlepiej to budować obory ale zaraz będzie larum że im śmierdzi.

I tak źle i tak niedobrze.


~Paweł~

Napisano wczoraj, 13:01

jan, dnia 30 Cze 2017 – 9:11 PM, napisał:

Do Pani Krystyny Kluz-radnej wsi Krasne z terenu Wolka.Pani Kluz jak Pani nie wstyd???!!!!To po to roznosila Pani ulotki przedwyborcze z naciskiem na transport publiczny żeby teraz robic z ludzi glupa?Mialem pania za powazna osobe ale widze ze chodzilo o Te 1600/mc.Miala byc 11tka wiecej kursow.A co mamy???!!!!Co pani obiecala?To ze w gminie siedza bar..any to wiadomo ale pani???zal pania ogladac w ten klice.ludzie rozczarowani pani osoba.nie o tym byla mowa.stare graty zamiast Mpk?o takim rozwoju pani mowila?cofniecie sie w stecz 20 lat????prosze juz nie chodzic I nie prosic o glosy.raz sie nabralem.puerwszy I ostatni!

 

Panie Janie niech Pan nie obraża Pani Kluz ja rozumiem że wszystkiego Pan nie wie.

Pani Kluz przez radnych został nieformalnie odsunięta bo nie zgadzała się z tym co wyczynia wójt i jego zastępczyni. Po prostu sama jednym głosem niczego nie zmieni , pozostali głosują jak baranki co im podsuną na dodatek czasem nawet nie wiedzą za czym głosują bo są marni i nie czytają przygotowanych uchwał. Ma Pan rację pewno najbardziej to im zależy na najwyższej diecie.

Dlatego mamy to co mamy a mieszkańcy nie są zorientowani i do tej pory wierzyli władzy .

W referendum o przyłączenie do Rzeszowa też okłamywali ludzi ale prawda powoli wychodzi na światło dzienne . Co do zamiany MPK na MZK to jest sztandarowy pomysł Pani Błotkowej .

Myślę że zrozumiała a jak nie to zrozumie niedługo że sama sobie szczepiła samobója.

Prawdą jest ze gmina zaoszczędziła 200tyś. zł. ale też jest prawdą że pozostałe koszty zostały przerzucone na mieszkańców bo to oni teraz zapłacą za obniżony standard jazdy i wygody a do tego dokupią dodatkowy bilet , czyli stracą czas i pieniądze.

Pozostanie ludziom w niedługim czasie tylko rozliczyć się z nimi przy najbliższych wyborach.


~wiesław~

  • Goście

Napisano wczoraj, 16:07

joker, dnia 30 Cze 2017 – 2:56 PM, napisał:

Cieszę się z decyzji mojej rodzinnej gminy Krasne. Po co płacić za coś co kosztuje na rynku o połowę miej. Rozumie emocje towarzysz Kowalskiej, bo budżet jej ZTM jednego dnia zmniejszył się o kilka milionów. Decyzję o zerwaniu umowy z Rzeszowem w sprawie organizacji wspólnej komunikacji podjęły już dawno gmina Boguchwała, gmina Trzebownisko, gmina Głogów Małopolski, gmina Chmielnik, gmina Czarna. Od jutra Krasne. W kolejce jest już Świlcza i Tyczyn te gminy  rezygnuje podobno od września. Skoro chce się okradać gminy narzucając im ceny z sufitu to trudno się dziwić że ktoś to ma w d….pie.

Głupi jesteś.

I tak Ci wszyscy do jeżdżą do Rzeszowa muszą kupić drugi bilet aby móc poruszać się po Rzeszowie.

Mały % pewnie podjedzie na nogach.

 

I jakie miliony strat?

 

Najzwyklej mówiąc mała ojczyzna jest w czarnej doopie.

A mieszkańcy małej ojczyzny i tak grzecznie odprowadzą dodatkową kasę i to nie małą na transport w Rzeszowie.

A mieli jedyną niepowtarzalną szansę aby pójść 30 lat do przodu ( 100 mln zł właśnie o tyle lat by poszli do przodu).


zdjęcie: inwestycje-rzeszow.pl

http://forum.nowiny24.pl/mpk-rzeszow-przestaje-jezdzic-do-krasnego-t113533/

Join the discussion

  1. Pingback: Miejskie autobusy pojadą do gminy Boguchwała. Wrócą też do gminy Krasne? – Gmina Krasne do Rzeszowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *