Gmina Krasne do Rzeszowa

Rzeszowscy uczniowie będą jeździli za darmo autobusami. Jest decyzja ratusza!

Uczniowie w Rzeszowie będą za darmo jeździli autobusami miejskimi – ogłosił w piątek prezydent Tadeusz Ferenc. Koszt tego „prezentu”? 10 mln zł. 

W dniu 7-09-2018 r. na łamach Rzeszów News – Portal informacyjny rzeszow-news.pl ukazał się artykuł “Rzeszowscy uczniowie będą jeździli za darmo autobusami. Jest decyzja ratusza!”

Tadeusz Ferenc decyzję ogłosił w trakcie spotkania z mieszkańcami osiedla Budziwój w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7. – Oczywiście, nie ma darmowych przejazdów, ktoś musi za to zapłacić. Koszt tej decyzji to 10 mln zł, ale miasto stać na to, by taką kwotę wyasygnować – mówił prezydent Ferenc.

Szczegóły darmowej jazdy autobusami przez rzeszowskich uczniów mają być znane w poniedziałek. Od kiedy będzie można z darmowych przejazdów korzystać? – Tak szybko, jak to będzie możliwe. W poniedziałek przedstawimy szczegóły pakietu dla dzieci i młodzieży …

czytaj więcej na Portalu rzeszow-news.pl http://rzeszow-news.pl/rzeszowscy-uczniowie-beda-jezdzili-za-darmo-autobusami-jest-decyzja-ratusza/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *