Gmina Krasne do Rzeszowa

Rzeszów wyróżniony w Konkursie „Modernizacja roku 2016”

Miasto Rzeszów zdobyło Nagrodę Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa oraz Nagrodę Magazynu „Autostrady” za inwestycję „Rozbudowa ul. Jana Pawła II – etap I w Rzeszowie”.

Wyróżniona została również inwestycja w kategorii „Elewacje i termorenowacje” – modernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 6 wraz z otoczeniem przy ul. Krzyżanowskiego w Rzeszowie.

Ideą Konkursu „Modernizacja roku” jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych.

W konkursie oceniane są: poziom rozwiązań architektonicznych i urbanistycznych, funkcjonalność modernizowanych i przebudowywanych obiektów i budowli, poziom zachowania architektury budynków, budowli i innych elementów zabytkowych, nowoczesność stosowanej technologii, stosowanie nowej techniki w realizacji i w procesach technologicznych, jakość stosowanych materiałów (trwałość, estetyka), poziom nowoczesności, efektywności procesów technologicznych, uzyskane efekty ekologiczne (dotyczy obiektów ochrony środowiska) oraz dostosowanie obiektów dla osób niepełnosprawnych.

źródło: http://www.rzeszow.pl/miasto-rzeszow/aktualnosci/15900,rzeszow-wyrozniony-w-konkursie-modernizacja-roku-2016.html

Join the discussion

  1. Mieszkaniec Malawy

    Wybierz przyszłość z Rzeszowem! Będzie lepiej! Zobacz na nowo przyłączone tereny! Między innymi Bzianka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *