Gmina Krasne do Rzeszowa

Pustki na otwarciu hali w Malawie

Wielkie pustki na otwarciu hali sportowej w Malawie. A miało być tak pięknie, uroczyście i oficjalnie. Tymczasem licznie zaproszeni przez Wójta Krasnego oficjele nie przybyli. Przybyła zaledwie garstka mieszkańców, radni oraz bp. Jamrozek z Malawy. Przygotowano się na imprezę z wielką pompą, zamówiono duże ilości jedzenia, tylko niestety zabrakło gości. Zaproszone osobistości nie przybyli, a sala świeciła pustkami.
Czyżby oprawę muzyczną zapewniał Grand Sound Team Ruszel Marcin z Rzeszowa i finansowano przez GOKiB w Krasnem?

Kto za to zapłacił?

Swoje ambicje zaspokajają kosztem mieszkańców gminy, nikt nie mówi ile to kosztuje i kto to będzie utrzymywał.

Na chwilę obecną zadłużenie gminy Krasne sięga krytyczny pułap.
Wójt próbując ratować krytyczną sytuację budżetu gminy, podjął próbę wypuszczenia obligacji.

“Wójt gminy Krasne informuje, że wydłużeniu ulega termin przesyłania ofert na organizację emisji obligacji komunalnych gminy Krasne więcej”

źródło: http://www.gminakrasne.pl/biuletyn-informacji-publicznej/ogloszenia/informacja,306.html

ale przecież to gmina będzie musiała spłacić, tak że po wyborach pozostanie tylko spłacanie kredytów a zabraknie nawet na łatanie dziur w drogach, taki to jest rozmach tej władzy bez pomysłu na przyszłość.

Należy zwrócić uwagę na niż demograficzny, że jest to inwestycja ryzykowna, a jednocześnie pochłaniająca duże koszty, można było zaproponować lepsze sposoby inwestycji w edukacje pochłaniające mniejsze środki z budżetu gminy.

Znacznie więcej mieszkańców Malawy uczestniczyło w spotkaniu z Tadeuszem Ferencem Prezydentem Miasta Rzeszowa w sprawie dobrowolnego połączenia gminy Krasne z gminą Miasto Rzeszów

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *