Gmina Krasne do Rzeszowa

Otwarcie wyremontowanej ulicy na Drabiniance

8 września Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc dokonał uroczystego otwarcia wyremontowanej ulicy Miłej.

Inwestycja ta realizowana była od końca listopada 2016 r. do końca sierpnia 2017 r. przez „Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych w Krośnie”. Remont miał na celu upłynnienie ruchu i poprawę bezpieczeństwa pieszych, a w szczególności dzieci uczęszczających do miejscowej szkoły podstawowej.

Zakres robót obejmował: poszerzenie jezdni, wykonanie nowej warstwy nawierzchni, budowę chodnika, budowę czterech zatok autobusowych, budowę kładki dla pieszych przy przejściu przez rów melioracyjny, budowę kanalizacji deszczowej celem odwodnienia ulicy Miłej oraz terenu przyległego, przebudowę i zabezpieczenie istniejącej infrastruktury kolidującej z inwestycją (urządzenia energetyczne, teletechniczne, wodociągowe i gazowe).

Łączny koszt inwestycji wyniósł prawie 3,4 mln zł.

źródła: http://www.rzeszow.pl/miasto-rzeszow/aktualnosci/15962,otwarcie-wyremontowanej-ulicy-na-drabiniance.html

Join the discussion

  1. Mieszkaniec Malawy

    Wybierz przyszłość z Rzeszowem będzie lepiej naprawdę zobaczcie na ten przykład Bziankę szkołę rozbudują w Rzeszowie zmodernizują przystanki w w Gminie Krasne słupy przystankowe zamiast pożądnych przystanków. Zobaczcie jak można sie rozwijać razem z Rzeszowem. No ale jak chcecie kryć d… wójta to proszę bardzo i być zacofanym to nie ma problemu. Rzeszów się rozwija prosze mieszkańcy gminy krasne zacznijcie i wy rozwijać się razem z nim. W listopadzie przyjdż i wybierz przyszłość z Rzeszowem a będzie na pewno lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *