Gmina Krasne do Rzeszowa

OGŁOSZENIE Pełnomocnika Inicjatora Referendum Gminnego

OGŁOSZENIE

Pełnomocnik Inicjatora Referendum Gminnego w sprawie połączenia Gminy Krasne z Gminą Miasto Rzeszów, informuje mieszkańców Gminy Krasne o rozpoczęciu zbierania podpisów w celu wszczęcia procedury przeprowadzenia referendum gminnego, podczas którego mieszkańcy Gminy Krasne odpowiedzą na pytanie:
Czy jesteś za połączeniem Gminy Krasne z Gminą Miasto Rzeszów?

Pełnomocnik
Ewelina Kawalec

Krasne 24.07.2017 r.

www.referendumkrasne.pl

Join the discussion

 1. Ela

  Absolutnie jesteśmy za przyłączeniem gminy do Rzeszowa. Sami mieszkańcy zrozumieli że dużo tracą dzięki gminie, Utrzymanie urzędników ich podwyżki autobusy i szereg innych przywilejów z miasta. No i nie można się uwsteczniać na siłę bo WÓJT tak chce.

 2. Mieszkankagminy

  Kiedy podpisy będą zbierane w Malawie? Bo nikogo jeszcze tu nie było….

 3. Mieszkanka Malawy

  Kiedy będą zbierane podpisy w malawie w rejonach remizy strażackiej??

 4. emm

  Piszę z propozycją – czy mogą Państwo wyznaczyć jakiś termin i miejsce, gdzie będzie można przyjść się podpisać na liście? Jest wiele osób, które chciałyby złożyć podpis a nie wiedzą, czy ktoś do nich przyjdzie, czy nie. Patrząc po nastrojach mieszkańców, widać, że tym razem to referendum zakończy się w końcu tak jak powinno już kilka lat temu. Naprawdę jest wielka szansa. Trzymam kciuki !!

 5. adam

  Prosze państwa grupa inicjatywna to dzialanosc spoleczna mogli nie wszędzie dotrzeć albo moglo nie być kogos w domu. Mamy jednak wystarczjaca ilość podpisow i juz zostały zlozone, wszystkim dziękujemy i czekamy na ogłoszenie terminu referendum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *