Gmina Krasne do Rzeszowa

Gmina Krasne bez MPK, ale z MKS.

MPK Rzeszów przestaje jeździć do Krasnego – Władze gminy Krasne wypowiedziały umowę na usługi przewozowe – mówi Anna Kowalska, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie.
W dniu dzisiejszym na portalu informacyjnym nowiny24.pl ukazał się artykuł Małgorzaty Froń „MPK Rzeszów przestaje jeździć do Krasnego ”czytaj więcej na Portalu informacyjnym nowiny24.pl.
Władze tej gminy wypowiedziały umowę na usługi przewozowe – mówi Anna Kowalska, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie. – Argumentują to tym, że cena za nasze usługi jest zbyt wysoka, a inne gminy mają niższe stawki. A to nieprawda. Byłam na spotkaniu w Krasnem i proponowałam stawkę dopłaty w wysokości 4,15 zł. Taką, jaką mają inne gminy. Gmina zgody na taką stawkę nie wyraziła – dodaje.
 
Powrót do przeszłości …
 

Join the discussion

  1. Robert

    Ale za to będzie można posłuchać Disco Polo bo na takie atrakcje są środki!!! Tak wybraliście odsuwając starego Wójta Materne od władzy. Takiego dokonaliście wyboru głosując przeciwko przylaczeniu Gminy Krasne do Rzeszowa.!!! Polak mądry po szkodzie. A tak miało być pięknie ,tak pięknie wszyscy mówili na tych spotkaniach propagandowych NIE my nie chcemy do Rzeszowa . Damy sobie radę sami. I co….? Do tego grupa karierowiczów których wszędzie pełno i jakby mogli to by mszę poprowadzili wraz z księżmi byle tylko dobrze zrobić sobie i najbliższym. Takie są realia i mydlenie oczu kolejnymi obietnicami. A wystarczyło mądrze zagłosować. Odnoszę wrażenie że to początek góry problemów która czeka mieszkańców Gminy Krasne. Ale co tam przyjedzie CZADOMAN i będzie git!!!! Krasne druga Kobylnica. Lepiej zaproście KAZIKA to zaśpiewa “coście skur…ny uczynili z tą kraina……..to początek końca…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *