Gmina Krasne do Rzeszowa

Lofty w Rzeszowie. W Krasnem powstaje osiedle loftowe. Dawniej był tu Uniwersytet Rzeszowski

Lofty w Rzeszowie? Tak. Tuż za granicami Rzeszowa, w Krasnem, na bazie dawnych budynków Uniwersytetu Rzeszowskiego, powstaje pierwsze loftowe osiedle. Znajdą się tu trzy budynki – dwa czteropiętrowe – zrewitalizowane i trzeci pięciokondygnacyjny – tzw. soft loft. Rzeszów do tej pory nie miał tego rodzaju mieszkań, więc to prawdziwa gratka!

W dniu 03.02.2020 r. na portalu informacyjnym nowiny24.pl ukazał się artykuł Lofty w Rzeszowie. W Krasnem powstaje osiedle loftowe. Dawniej był tu Uniwersytet Rzeszowski [CZAS NA MIESZKANIE ODC. 5]”

Czytaj więcej:  https://nowiny24.pl/lofty-w-rzeszowie-w-krasnem-powstaje-osiedle-loftowe-dawniej-byl-tu-uniwersytet-rzeszowski-czas-na-mieszkanie-odc-5/


Co ciekawe przed referendum w sprawie przyłączenia gminy Krasne do Rzeszowa straszono mieszkańców bilbordami z blokowiskami. A po referendum mieszkańcy gminy Krasne dowiedzieli się, że na terenie gminy powstają nowe blok. Za pana kadencji panie Woźniak!  Informacje oparte na fałszywej propagandzie i oszukiwaniu mieszkańców”. 0 wiarygodności!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *