Gmina Krasne do Rzeszowa

Jedni mieszkańcy sąsiednich gmin chcą do Rzeszowa, inni nie. Co zrobi wojewoda Ewa Leniart? Dziś słuchała mieszkańców [ZDJĘCIA, WIDEO]

W piątek wojewoda Ewa Leniart ma wydać opinię na temat przyłączenia do Rzeszowa całej gminy Krasne i dziewięciu podrzeszowskich sołectw. Dziś zorganizowała w tej sprawie spotkanie z mieszkańcami.

W dniu 25.04.2018 r. na portalu informacyjnym nowiny24.pl ukazał się artykuł Anna Janik “Jedni mieszkańcy sąsiednich gmin chcą do Rzeszowa, inni nie. Co zrobi wojewoda Ewa Leniart? Dziś słuchała mieszkańców”
Z każdego sołectwa padały zarówno głosy sprzeciwu jak i poparcia dla starań prezydenta Rzeszowa. Argumentami za przyłączeniem były najczęściej brak inwestycji, stagnacja gminy i chęć szybszego rozwoju.
– Pan wójt uwstecznia naszą gminę. Komunikacja miejska, która służyła mieszkańcom wiele lat, czyli autobusy nr 6 i 4 zostały zabrane – mówiła Alicja Rudolf z Krasnego. – Ostatnie inwestycje w gminie zostały rozpoczęte przez poprzednika obecnego wójta – dodała.

Czytaj więcej: http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/rzeszow/a/jedni-mieszkancy-sasiednich-gmin-chca-do-rzeszowa-inni-nie-co-zrobi-wojewoda-ewa-leniart-dzis-sluchala-mieszkancow-zdjecia-wideo,13128210/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *