Gmina Krasne do Rzeszowa

Czy PiS przygotowuje wcześniejsze wybory?

29 września 2016 r. na łamach Gazety Rzeczpospolita ukazał się artykuł Czy PiS przygotowuje wcześniejsze wybory? poniżej tekst.

Sposób na przeprowadzenie wcześniejszych wyborów samorządowych istnieje. Pytanie, czy PiS zdecyduje się go użyć.

Czytaj więcej w serwis internetowy Rzeczpospolitej: www.rp.pl


„MĄDRY POLAK PRZED SZKODĄ – MASZ GŁOS MASZ WYBÓR” – 23 października 2016 r. w referendum gminnym w sprawie dobrowolnego połączenia Gminy Krasne z Miastem Rzeszów – Głosujemy na TAK
żeby otrzymać gwarantowany rządowy BONUS ponad 100 milionów złotych dla integrujących się samorządów, który będzie w całości wydany na tereny przyłączone Gminy Krasne.
Bo i tak Naszą Gminę Krasne przyłączą do Miasta Rzeszów przy planowanych wcześniejszych wyborach.
Jak można bronić się przed rozwijaniem, przecież ludzie będąc w sołectwach gmin Krasne nie mogą liczyć na duże inwestycje bo gmina na inwestycje ma zaledwie ok 3,5 miliony złotych. Władza Gminy chce bronić swojego stołka i wysokich wynagrodzeń do końca kadencji. Nie zmarnujmy głosu i szansy. Głosujemy na TAK.

Nie dopuszczenie naszych kandydatów do komisji tylko wystawienie swoich i to prawie wszystkich pracowników gminy którzy są zależni od wójta, czyli wskazuje na to że się boją? i próbują wpłynąć “sfałszować” wyniki referendum, wobec tego należy patrzyć Im na ręce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *